PROMJENE U RASPOREDU SVETIH MISA U NAŠOJ CRKVI

Kao što vam je već poznato u potresu koji je 22. ožujka zadesio Zagreb, između ostalih je jako stradao naš samostan i crkva sv. Franje na Kaptolu. Samostan je neupotrebljiv za stanovanje, a crkva je vrlo opasna, jer su noseći stupovi popucali, strop se spustio, a zvonik se zarotirao i nagnuo. Stoga je crkveni i kućni namještaj s Kaptola preseljen na Siget, što ste mogli i primijetiti u našem holu, a braća su nam razmještena po drugim samostanima. Naša braća predvođena provincijalom fra Ilijom i gvardijanom fra Zdravkom željeli bi sačuvati povezanost s vjernicima koji su redovito pohađali našu crkvu sv. Franje. Bratska nam ljubav i solidarnost nalaže da im u tome pomognemo. Stoga će naša redovita misa u 11:30 ubuduće biti pola sata ranije, dakle u 11 sati, a u 12 sati te u 17 sati poslije podne će biti sveta misa za vjernike s Kaptola. Neka naša braća i vjernici od svih nas na Sigetu osjete toplinu i dobrodošlicu.

Budući raspored svetih misa u našoj crkvi će biti:
Nedjeljom u 8, 9, 10, 11, te 18:30, a kaptolski vjernici imat će svete mise u 12 i 17 sati.
Radnim danom jutarnja misa u 7 te večernja u 18:30. Zbog održavanja uputa sve svete mise slavit će se u crkvi.