Poziv dobra – Karitativni koncert Frama grada Zagreba, 15. 11. 2014.

Napisala: Matea Žalac

U subotu, 15.11.2014.,naše je bratstvo u crkvi Bezgrešnog začeća BDM bilo dio karitativnog susreta Frama grada Zagreba.

Susret takvoga karaktera održava se svake godine oko blagdana svete Elizabete Ugarske. Kako se susret održao u Crkvi Bezgrešnog začeća BDM,u kojoj se također održavaju susreti Frame Dubrava,družili smo se i s našom braćom iz Dubrave!
Karitativni susret smo započeli misom,a nakon svete mise slijedio je dugo očekivani koncert. Ulaznica za koncert nije bila isključivo novčanog karaktera,već je svaki posjetitelj donio po jednu ili više higijenskih i trajnih hranjivih namirnica, što je i bio cilj akcije. Sve što se sakupilo poslalo se u Knin,gdje se podijelilo onima kojima je najpotrebnije. Drago nam je da smo se odazvali na još jedan poziv dobra!