26. veljače 2023.

03. Petak: sv. Kunigunda, kraljica, redovnica

04. Subota: sv. Kazimir, kraljević – KVATRE

05. Iduća je nedjelja II. KORIZMENAsv. Ivan Josip od Križa, franjevac

*Danas je među nama udruga Kolajna ljubavi koja pomaže siromašnoj djeci u Tanzaniji, oni vam nude afričke suvenire u zamjenu za donaciju kojom ćete pomoći njihovo djelovanje. Od srca vam ih preporučamo.

* Pozivamo vas na euharistijsko klanjanje četvrtkom nakon večernje Mise.

* Ovaj tjedan su Kvatre, dani molitve i posta posvećeni pokori i obraćenju. Pozivamo vas da osobito u subotu sudjelujete na svetoj misi, a nakane svoje osobne molitve i pokore usmjerite za obraćenje cijeloga svijeta.

* Korizma je na osobit način vrijeme obraćenja. Na tom putu nam pomaže sakrament svete ispovijedi. Kao što vam je poznato u našoj crkvi uvijek postoji prilika za svetu ispovijed. Kad se želite ispovjediti, nastojte doći nešto ranije u crkvu, kako biste nakon ispovijedi mogli cjelovito sudjelovati u slavlju svete mise.

* Jednako tako u ove dane nađimo više vremena, ne samo za osobnu pobožnost, nego i za češći dolazak na svetu misu, kao i Križni put petkom i nedjeljom od 18 sati.

* Na našem kiosku možete nabaviti nove brojeve tiska, a osobito preporučamo novi Glas Koncila.