Dnevni arhivi: 14. svibnja 2022

OBLJETNICA POSVETE VLASTITE CRKVE

V. VAZMENA NEDJELJA

sv. Izidor Madriski, ratar

Tijekom idućeg tjedna spominjemo se:

16. Ponedjeljak: sv. Margareta Kortonska, pokornica

17. Utorak: sv. Paškal Baylonski, franjevac

18. Srijeda: sv. Feliks Kantalicijski, franjevac kapucin

19. Četvrtak: sv. Teofil iz Corte, franjevac

20. Petak:  sv. Bernardin Sijenski, franjevac

21. Subota: Herman Josip, redovnik

22. Iduća je nedjelja VI. VAZMENA – sv. Rita iz Cascie, redovnica

*Sutra u 20 sati započinje Zaručnički Tečaj, pozivamo na sudjelovanje sve koji su se prijavili.

*U utorak oko 16 sati je povratak i zahvala sudionika Hodočašća Hrvatske vojske i branitelja u Lurd. Ako želite, možete se pridružiti.

*U iduću subotu u našoj že crkvi biti prvopričesničko slavlje i to u 9:30 za djecu osnovne škole Većeslava Holjevca, a u 11:30 za djecu osnovne škole Trnsko.

Za ovo slavlje djeca će imati pripravu i generalnu probu u petak 20. svibnja u 15 sati za Osnovnu školu Trnsko, a u 15:30 za Osnovnu školu Većeslava Holjevca. Nakon probe uslijedit će prva sveta ispovijed.

*Svakodnevno vas pozivamo na svibanjske pobožnosti te četvrtkom na euharistijsko klanjanje.

* Na našem kiosku možete nabaviti najnovije brojeve tiska i ostalo ponuđeno. Osobito preporučamo novi Glas Koncila.