Dnevni arhivi: 8. kolovoza 2020

14. Petak: sv. Maksimilijan Kolbe, franjevac konventualac, mučenik nacizma
15. Subota: UZNESENJE BDM – VELIKA GOSPA
16. Nedjelja: XX. KROZ GODINU – sv. Roko, hodočasnik, franj. trećoredac
* U utorak se spominjemo naše svete majke Klare. Naše sestre klarise pozivaju na svečanu svetu misu toga dana u 19 sati u Mikuliće.
* Druga je nedjelja u mjesecu, pa vašoj dobroti preporučamo sve potrebite naše župe za koje skrbi naš Caritas. Svoj prilog možete predati volonterima kod izlaza iz crkve. Od srca hvala!
* U subotu na svetkovinu Uznesenja BDM na nebo, svete će mise biti po nedjeljnom rasporedu u 8, 9, 10 i 11:30, te u 18:30 sati. Kako je toga dana zapovijedani blagdan, podsjećamo da smo toga dana svi dužni prisustvovati svetoj misi.
* Obitelj Rogar zahvaljuje na vašoj dobroti kojom je prošle nedjelje skupljeno 10.360,00 kuna. Jednako zahvaljuje i bratstvo Franjevačkog svjetovnog reda koje je za obnovu naše stradale crkve i samostana sv. Franje na Kaptolu prikupilo 14.000,00 kuna.
* Na našem kiosku možete nabaviti najnovije brojeve vjerskog tiska, knjige i nabožne predmete. Preporučamo najnoviji Glas Koncila.