Dnevni arhivi: 14. siječnja 2017

20. Petak: sv. Fabijan, papa i sv. Sebastijan, vojnik, mučenici
21. Subota: sv. Agneza, mučenica
22. Nedjelja: III. KROZ GODINU, sv. Vinko, đakon i mučenik

 Sutra u 20 sati u Župnoj dvorani započinje Zaručnički tečaj. Obvezni su sudjelovati svi koji u skoro vrijeme kane sklopiti kršćansku ženidbu.

 Od srijede do nedjelje traje Molitvena osmina za jedinstvo kršćana. Svakodnevno uz večernju misu molit ćemo na tu nakanu. Preporučamo da i u svoje osobne nakane uključite ovu važnu nakanu koju nam na srce stavlja sam Gospodin.

 U prigodi Molitvene osmine za jedinstvo kršćana u četvrtak u 19:30 će se održati prva ovogodišnja Biblijska tribina na temu Mnogo glasova – jedna vjera. Sve vas od srca pozivamo.

 Ove će godine sveta potvrda u našoj župi biti 30. travnja, a prva sveta pričest 14. svibnja u 11:30.

 Vjeronaučni susreti prvopričesnika i krizmanika započinju u prvom tjednu veljače.

 Na našem kiosku možete nabaviti nove brojeve časopisa.