20. prosinca 2020.

24. Četvrtak: Badnjak – sv. Adam i Eva, praroditelji
25. Petak: BOŽIĆ – ROĐENJE SPASITELJEVO
26. Subota: sv. Stjepan, prvomučenik
27. Nedjelja: SVETA OBITELJ ISUSA, MARIJE I JOSIPA, sv. Ivan ap. i ev.
NA POČETKU MISE:
Draga braćo i sestre, molimo vas da se u crkvi pridržavate mjera: zaštitna maska, dezinfekcija ruku i razmak između osoba. Primijetili smo da je većina traka kojima su klupe oblijepljene bila potrgana. Molimo da na to pripazite, jer smo u tu svrhu potrošili dosta vremena i priličnu svotu novca.
Kako smo najavili, radi sprječavanja gužve u crkvi, danas nema ispovijedanja.
* U ponedjeljak, utorak i srijedu moći ćete pristupiti svetoj ispovijedi prema najavljenom rasporedu od 10 do 12 i 16 do 18 sati.
* Zbog ispovijedanja, ovaj će tjedan župni ured raditi od 19 do 19:30 sati. Pa vas molimo da s time i računate.
* U četvrtak na Badnjak, u 7 sati je posljednja zornica ove godine, a u 18:30 i u 20 sati ćemo slaviti mise bdijenja. Toga dana neće biti euharistijskog klanjanja, niti uobičajene polnoćke u 23.30. Podsjećamo vas na važnost pridržavanja mjera, pa vas molimo da se rasporedite na ove dvije mise.
* U petak, na Božić, svete mise su po uobičajenom rasporedu u 8, 9, 10, 11, 12, 16:30, 17:30 te 18:30 sati. Sudjelujmo toga dana s posebnom radošću u slavlju Kristova rođenja.
* U subotu na blagdan sv. Stjepana prvomučenika, svete će mise biti po istom rasporedu.
* Kao što smo već najavili, ove ćemo godine blagoslov domova i obitelji odgoditi za konac siječnja i početak veljače. O svemu ćemo vas na vrijeme obavijestiti.
* U nedjelju slavimo blagdan Svete Obitelji, pa će uz svetu misu u 9 sati biti božićni blagoslov djece.
* Na našem kiosku možete nabaviti nove brojeve tiska, kalendare, čestitke, knjige i druge nabožne predmete.