2. rujna 2018.

07. Petak: sv. Marko Križevčanin, svećenik, mučenik
08. Subota: ROĐENJE BDM – MALA GOSPA
09. Nedjelja: XXIII. KROZ GODINU – sv. Petar Claver, isusovac

 Prva je nedjelja u mjesecu, pa vašoj dobroti i molitvama preporučamo naše franjevačke odgojne ustanove. Svoj dar možete staviti u škrabicu kod izlaza iz crkve. Hvala!

 Petak je prvi u mjesecu. Pozivamo vas na euharistijsko klanjanje posvetu Presvetom Srcu Isusovu u 17:50. Prilika za ispovijed toga dana će biti od 17:30.

 Istoga dana, u petak spominjemo se sv. Marka Križevčanina, čije relikvije su ugrađene u naš oltar. Preporučamo vam toga dana dolazak na svetu misu.

 U subotu na Malu Gospu su svete mise po blagdanskom rasporedu u 7, 10, te 18:30. Toga je dana u našoj crkvi i molitveni dan za dar roditeljstva onima koji žele, a iz nekog razloga ne mogu imati djecu, pa ćemo u 18 sati u holu, pred našom Gospom trudnicom – Marijom blagoslovljenom moliti krunicu i litanije na tu veliku i važnu nakanu.

 U nedjelju naša župa zajedno s drugim župama grada Zagreba hodočasti u Mariju Bistricu. Polazak je u 7 sati. U 9 sati bit će pobožnost Križnog puta, u 11:30 sveta misa koju predvodi gospodin nadbiskup, a u 15 sati oproštaj i povratak kući.

 Od ovoga tjedna Župni ured će uredovati po redovitom radnom vremenu, koje možete vidjeti na oglasnim pločama, kao i na našim mrežnim stranicama.

 Na našem kiosku možete nabaviti najnovije brojeve vjerskog tiska od kojega osobito preporučamo novi Glas Koncila i Živo vrelo, knjige i nabožne predmete.