19. studenoga 2023.

22. Srijeda: sv. Cecilija, djevica i mučenica

23. Četvrtak: sv. Klement Rimski, papa

24. Petak: sv. Andrija Dung-Lac i drugovi vijetnamski mučenici

25. Subota: sv. Katarina, djevica i mučenica sv. Leonardo Portomauricijski, franjevac

26. Nedjelja: ISUS KRIST – KRALJ SVEGA STVORENOGA

* Danas je svjetski dan siromaha. Hrvatski Caritas uputio je poticaje da se sjetimo najpotrebnijih naše kršćanske ljubavi. O načinu na koji se možete uključiti i  doprinijeti braći i sestrama u potrebi možete pogledati plakate na našim oglasnim pločama.

* U srijedu ćemo uz večernju misu proslaviti spomendan svete Cecilije, zaštitnice crkvenih glazbenika. Na večernjoj misi će pjevati župni zbor, a nadamo se da će toga dana i ostali pjevači naše župe biti na svetoj misi te zajedno slaviti Gospodina pjesmom i molitvom. U vaše molitve preporučamo sve naše pjevače i svirače, kao i sve preminule članove naših zborova. Također podsjećamo da svi koji znate pjevati slobodno pristupite i postanete članom bilo kojeg od zborova naše župe.

* U subotu najavljujemo susret Glasnika Velikoga Kralja. Podsjećamo da je to susret za djecu od 3. godine do 7. razreda osnovne škole. Na susretu mogu prisustvovati i roditelji djece sudionika. Susret započinje u 16:30 u prostorima ispod crkve.

* Iduće nedjelje nakon večernje svete mise – duhovni sastav Tobija – koji inače pjevaju svake nedjelje na večernjoj misi upriličit će molitveno glazbenu večer. Svi ste dobro došli.

Također, za iduću nedjelju, najavljujemo da će naši Framaši nakon svetih misa ponuditi nešto od svojih rukotvorina. Nadamo se da ćete pronaći nešto za sebe i nagraditi njihov trud.

* Još jednom molimo roditelje drugih i sedmih razreda da prijave djecu za župni vjeronauk na našoj web stranici ili u župnom uredu.

* Svete mise za iduću godinu upisujemo od ponedjeljka, 4. prosinca, u vremenu od 16:00 do 18:00 sati. Mogu se upisati po tri svete mise. Mise gregorijane ne upisujemo za slavlje u našoj crkvi.

* Na našem kiosku možete nabaviti nove brojeve časopisa, kalendare, nabožne predmete, adventske svijeće i drugo. Osobito preporučamo novi Glas Koncila.