19. prosinca 2021

23. Četvrtak: sv. Ivan Kentski, svećenik

24. Petak: Badnjak -sv. Adam i Eva, praroditelji

25. Subota: BOŽIĆ – ROĐENJE SPASITELJEVO

27. Nedjelja: SVETA OBITELJ ISUSA, MARIJE I JOSIPA,sv. Stjepan, prvomuč.

* U ponedjeljak, utorak, srijedu i četvrtak moći ćete pristupiti svetoj ispovijedi prema najavljenom rasporedu od 10 do 12 i 17 do 19 sati.

* Zbog ispovijedanja, ovaj će tjedan župni ured raditi od 19 do 19:30 sati. Pa vas molimo da s time i računate.

* U petak na Badnjak, u 6 sati je posljednja zornica ove godine, a u 20 sati ćemo slaviti misu bdijenja uz sudjelovanje djece. Prije početka će biti prigodni program koji su djeca za nas pripremila. U 23.30 će biti uobičajena misa polnoćka Podsjećamo vas na važnost pridržavanja mjera, pa vas molimo da se rasporedite na ove dvije mise.

* U subotu, na Božić, svete mise su po uobičajenom rasporedu u 8, 9, 10, 11:30 te 18:30 sati. Sudjelujmo toga dana s posebnom radošću u slavlju Kristova rođenja.

* Kao što smo već najavili, blagoslov domova i obitelji će biti po redovitom rasporedu, a prijaviti se možete na našem kiosku ili mailom.  Blagoslov u crkvi će biti 29. prosinca i 5. siječnja u 18:30

* U nedjelju slavimo blagdan Svete Obitelji, pa će uz svetu misu u 9 sati biti božićni blagoslov djece.

*Štićenici i volonteri Centra za rehabilitaciju Grada Zagreba za osobe s posebnim potrebama u holu naše crkve prodaju svoje rukotvorine. Kupnjom pomažete njihovim potrebama.

* Na našem kiosku možete nabaviti nove brojeve tiska, kalendare, čestitke, knjige i druge nabožne predmete.