13. studenoga 2022

18. Petak: bl. Salomeja Krakovska, klarisa

19. Subota: sv. Janja Asiška, klarisa

20. Nedjelja: KRIST KRALJ SVEGA STVORENJA –  sv. Edmund, kralj

* Druga je nedjelja u mjesecu, pa danas volonteri našeg Caritasa skupljaju vaše priloge za potrebe siromašnih župljana. Svoj prilog možete predati kod izlaza iz crkve. Od srca vam hvala.

* U četvrtak, 17. studenoga ćemo se spomenuti svete Elizabete Ugarske, zaštitnice Franjevačkog svjetovnog reda. Za ovaj blagdan ćemo se pripraviti trodnevnicom  u ponedjeljak, utorak i srijedu, od 17:55 moleći franjevačku krunicu i litanije sv. Elizabete te slaveći svetu misu uz prigodnu propovijed. Na sam blagdan svečanije ćemo slaviti večernju svetu misu na koju pozivamo sve vas, a osobito članove Franjevačkog svjetovnog reda i Frame.

* U petak se cijela naša Domovina sjeća žrtve Vukovara i Škabrnje. Molimo na osobit način za domovinu i narod, za sve poginule i nestale.

* Sutra, ovdje u 20 sati, u našoj Župnoj dvorani u prizemlju započinje Zaručnički Tečaj.

*I dalje molimo vašu pomoć za stepenište naše crkve. Od srca hvala!

* Na našem kiosku možete nabaviti nove brojeve tiska, kalendare i božićne čestitke, te knjige duhovnog sadržaja i ostale nabožne predmete. Osobito preporučamo Glas Koncila.