1. travnja 2018.

NEDJELJA USKRSNUĆA GOSPODNJEG – VAZAM
sv. Hugo, biskup

Tijekom idućeg tjedna spominjemo se:
02. Ponedjeljak: VAZMENI PONEDJELJAK – sv. Franjo Paolski, redovnik
03. Utorak: sv. Rikard, biskup
04. Srijeda: sv. Izidor Seviljski, biskup i crkveni naučitelj
05. Četvrtak: sv. Vinko Ferrerski, dominikanac
06. Petak: sv. Celestin I., papa
07. Subota: sv. Ivan Krstitelj de la Salle, utemeljitelj Reda školske braće
08. Iduća je nedjelja II USKRSNA – BIJELA NEDJELJA – sv. Dionizije Korinstski, biskup

Sutra na Vazmeni ponedjeljak svete su mise po nedjeljnom rasporedu u 8, 9, 10, 11:30 i 18:30 sati.

 U četvrtak u 19:30 u našoj će se crkvi održati koncert za orgulje, klarinet i sopran. Pozivamo sve koji žele da se pridruže.

 Petak je prvi u mjesecu, pa će od 17:45 biti euharistijsko klanjanje uz posvetu Presvetom Srcu Isusovu.

 Jednako će tako u subotu od 18 sati biti marijanska pobožnost i Posveta Prečistom Srcu Marijinu.

 U nedjelju je osmi u mjesecu, pa će od 18 sati u holu, pred likom Marije blagoslovljene biti pobožnost krunice i litanija za sve koji žele imati djecu, a to iz bilo kojeg razloga ne mogu postići, kao i za sve naše obitelji, osobito mlade.

 Kao što smo najavili, ovaj tjedan, do Bijele nedjelje, neće biti prilike za ispovijed.

 Zahvaljujemo svima vama koji ste svojim darom doprinijeli da naša crkva ovih svetih dana bude lijepo urešena i na izvanjski način pokaže svečano ozračje naših srdaca. Osobita hvala svima koji su žrtvovali svoje vrijeme i trud: časnim sestrama koje su crkvu okitile i uredile, onima koji su pomagali oko uređenja Božjeg Groba, ministrantima i čitačima, pjevačima, njihovim voditeljima i sviračima koji su skladnim pjevanjem doprinijeli svečanosti liturgije ovih dana, apostolima, milostinjarima, dr. Biserki Baćani koja je vodila i pripremala naše katekumene i svima vama koji ste molitvom i pjesmom ispunjali našu crkvu i sudjelovali u svetim obredima.

SVIMA ŽELIMO SRETAN USKRS!