1. siječnja 2023.

SVETA MARIJA BOGORODICA

02. Ponedjeljak: sv. Bazilije Veliki i Grgur Nazijanski, biskupi i crkveni naučitelji

03. Utorak: Presveto Ime Isusovo

04. Srijeda: sv. Anđela Folinjska, franjevačka trećoredica

05. Četvrtak: sv. Sinkletika, monahinja

06. Petak: BOGOJAVLJENJE – SVETA TRI KRALJA

07. Subota: sv. Karlo Secijski, franjevac

08. Nedjelja: KRŠTENJE GOSPODINOVO Gospa od brze pomoći

__________________________________________________________________________

*Prva je nedjelja u mjesecu, pa vašoj dobroti i molitvama preporučamo naše odgojne ustanove. Svoj prilog možete staviti u škrabicu kod izlaza iz crkve. Od srca hvala!

*U srijedu će uz večernju Misu biti blagoslov obitelji u crkvi, pa one koji ga žele primiti na taj način pozivamo da nam se pridruže.

*U četvrtak, na uočnicu Bogojavljenja, uz večernju će svetu misu biti blagoslov vode.

*Do četvrtka postoji prilika za blagoslov obitelji po vašim domovima, pa koji želite, još uvijek možete na našem kiosku ispuniti prijavnicu i tako nas pozvati.

*U petak, na Bogojavljenje svete su mise po nedjeljnom rasporedu u 8, 9, 10, 11:30 te 18:30 sati.

*U nedjelju je 8. u mjesecu, pa će u 17:55 u holu, pred likom BDM Blagoslovljene biti pobožnost i molitva za sve koji žele, a iz nekog razloga ne mogu imati djece.

*U nedjelju nakon večernje Mise u našoj će se crkvi održati Božićni koncert „Spustile se zv’jezde“. Nastupaju Pučki pivači Katoličkog bogoslovnog fakulteta, koje smo već imali prilike čuti u našoj crkvi. Dođite i radosno sudjelujte.

*Još ovaj tjedan traje božićno vrijeme, pa vas pozivamo da češće i tijekom tjedna dođete u crkvu kako bismo radosno zajedno pjevali božićne pjesme i slavili novorođenoga Kralja.

*Svima vam želimo sretnu i blagoslovljenu Novu godinu.

Na našem kiosku možete nabaviti nove brojeve tiska.