1. ožujka 2015.

06. Petak: sv. Cirijak, đakon i mučenik
07. Subota: sv. Perpetua i Felicita, mučenice
08. Iduća je nedjelja III. KORIZMENA, sv. Ivan od Boga, redovnik

Prva je nedjelja u mjesecu, pa vašoj dobroti i molitvama preporučamo naše franjevačke odgojne ustanove. Svoj prilog možete staviti u škrabicu pri izlazu iz crkve. Od srca hvala!

Ovaj je petak prvi u mjesecu. Prilika svetu ispovijed će biti od 17:30, a križni put u 18 sati.

U iduću nedjelju u 15 sati je križni put za djecu i roditelje na Ksaveru. Okupljanje je ispred naše crkve u 13:30, odakle krećemo prema tramvajskoj stanici. Do Ksavera se vozimo tramvajem br. 14. Moguć je i odlazak osobnim automobilima. Naši predstavnici predvodit će molitvu na petoj postaji.

Najavljujemo da će u našoj crkvi 28. ožujka biti izložene relikvije bl. Alojzija Stepinca. O programu i događanjima toga dana naknadno ćemo vas obavijestiti.

U subotu Molitveni vijenac Kraljice obitelji ima svoj susret, pa će nakon večernje svete mise biti euharistijsko klanjanje, na kojega vas sve pozivamo.

Podsjećamo da je u našoj crkvi tijekom korizme pobožnost Križnoga puta petkom i nedjeljom u 18 sati.

Mladi naše župe i zaklada “Ana Rukavina” pozivaju vas u četvrtak 5. ožujka u Studentski dom Stjepan Radić na upis u registar darivatelja koštane srži.

Na našem kiosku možete nabaviti nove brojeve tiska, duhovne knjige i nabožne predmete.