Susret Frame i OFS-a

Dana 4. travnja 2016. godine održao se zajednički susret Frame i OFS-a.

Cilj susreta bio je jačanje povezanosti našeg mjesnog bratstva Frame s mjesnim bratstvom OFS-a i bolje međusobno upoznavanje. Na samom početku, nakon molitve časoslova, bio je organiziran kviz u kojem smo odgovarali na pitanja o OFS-u, Frami, franjevačkim svecima i i slično. Vjerujem da smo svi naučili nešto novo, a pritom se i dobro zabavili. Nakon kviza su prisutni članovi OFS-a izrekli svoja svjedočanstva o pozivu življenja franjevaštva u Trećem redu i osobnom rastu kroz život u bratstvu.

Ovim im se putem još jednom zahvaljujem što su pristali podijeliti svoja iskustva s nama! Nakon svjedočanstava su uslijedile meditacija i molitva franjevačke mladeži, čime smo zaključili službeni dio susreta.

Rea Vrandečić