Obećanja Frame LBM

7. svibnja 2015. godine održala su se obećanja Frame Leopold Bogdan Mandić. Obećanja su se održala u crkvi sv. Leopolda Bogdana Mandića u Dubravi. Neki Framaši su obnovili svoja obećanja, a neki su ih po prvi puta primili. Posebno bih istaknula propovijed koja je govorila o zajedništvu i važnosti Frame, o tome kako Frama nije samo sastanak nekoliko puta tjedno, nego je to obitelj koju smo mi sami izabrali i u kojoj možemo živjeti u Božjoj ljubavi. Nakon mise bilo je organizirano druženje na kojem su se sve Frame okupile i zabavljale se, te se čestitalo obećanicima, upoznavalo nove ljude i susretalo stare prijatelje. Frama LBM napravila je smiješan i zanimljiv video o počecima njihove Frame pa sve do danas u kojem se vidio rast njihove zajednice. Atmosfera je bila puna veselja, pjesme, plesa a i ukusne hrane. Još jednom, iskrene čestitke svim obećanicima!

 Marija Kordić, Frama Zagreb – Siget