BLAGOSLOV ŽUPE S PRESVETIM SAKRAMENTOM

BLAGOSLOV ŽUPE S PRESVETIM SAKRAMENTOM

Draga braćo i sestre, odlučili smo u našem samostanu proći našom župom noseći Presveti Oltarski Sakrament. Kako je nemoguće obići sve u jednom danu, ići ćemo kroz više dana po pojedinim ulicama.
Uvijek ćemo vas uz večernju sv. Misu obavijestiti koja je ulica sutradan na redu.
TAKO ĆEMO SUTRA U 16 SATI KRENUTI ALEJOM POMORACA, OD PRVOG NEBODERA, PA DO KRAJA ULICE. MOLIMO VAS DA OVU OBAVIJEST PROŠIRITE SVOJIM SUSJEDIMA KOJI ŽELE SUDJELOVATI. AKO STE U MOGUĆNOSTI ZAPALITE NA SVOJIM BALKONIMA ILI PROZORIMA SVIJEĆU I KAD VIDITE DA SE PRIBLIŽAVAMO VAŠOJ ZGRADI IZIĐITE NA BALKON ILI OTVORITE PROZOR, KAKO BISTE PRIMILI BLAGOSLOV S PRESVETIM.

Podsjećamo da sutra možete pratiti svetu misu u 11 te u 18:30, kao i sveti Križni put u 18 sati na našem YouTube kanalu. Za vjernike privržene tradicionalnom obredu, služit će se Tradicionalna latinska Misa u 9 sati.

SVE VAS VOLIMO, GRLIMO, ZA VAS MOLIMO.
Vaši fratri i sestre!