9. travnja 2023.

NEDJELJA USKRSNUĆA GOSPODNJEG – VAZAM

sv. Marija Kleofina, blagovjesnica uskrsnuća

Tijekom idućeg tjedna spominjemo se:

10. Ponedjeljak: VAZMENI PONEDJELJAK, sv. Mihael de Sanctis, redovnik

11. Utorak: sv. Stanislav, biskup i mučenik

12. Srijeda: sv. Julije I., papa

13. Četvrtak: sv. Ida Bulonjska, udovica

14. Petak: sv. Benedikt Josip Labre, franjevački kordiger

15. Subota: sv. Damjan de Veuster, misionar, apostol gubavaca

16. Iduća je nedjelja II USKRSNA – BIJELA NEDJELJA,

sv. Bernardica Sourbirous, redovnica

* Sutra na Vazmeni ponedjeljak svete su mise po nedjeljnom rasporedu u 8, 9, 10, 11:30 i 18:30 sati.

* Pozivamo vas na euharistijsko klanjanje četvrtkom nakon večernje Mise.

* Kao što smo najavili, ovaj tjedan, do nedjelje, neće biti prilike za ispovijed.

* Zahvaljujemo svima vama koji ste svojim darom doprinijeli da naša crkva ovih svetih dana bude lijepo urešena i na izvanjski način pokaže svečano ozračje naših srdaca. Osobita hvala svima koji su žrtvovali svoje vrijeme i trud: sestri koja je sa svojim suradnicima okitila i uredila crkvu i Božji grob, ministrantima, čitačima, pjevačima svih naših zborova s njihovim voditeljima i  sviračima, koji su skladnim pjevanjem doprinijeli svečanosti liturgije ovih dana, apostolima, milostinjarima, Mateju i Tomislavu koji su i ovaj puta očistili naš veliki križ i svima vama koji ste molitvom i pjesmom ispunjali našu crkvu i sudjelovali u svetim obredima.

* Na našem kiosku možete nabaviti nove brojeve tiska. Osobito preporučamo novi Glas Koncila.

SVIMA ŽELIMO SRETAN USKRS!