8. siječnja 2022.

14. Petak: sv. Feliks iz Nole, mučenik

15. Subota: sv. Pavao Pustinjak, monah

16. Nedjelja: II. KROZ GODINU – sv. Berard i Franjevački prvomučenici

*U petak smo završili s redovitim blagoslovom obitelji. Zahvaljujemo na lijepom prijemu i zajedničkoj molitvi, kao i na vašem obiteljskom daru kojim ćemo podmiriti obveze naše župe prema Nadbiskupiji i Provinciji. Ukoliko oni koji su morali odgoditi blagoslov zbog bolesti ili nisu bili u prilici primiti nas to još uvijek žele, mogu se ponovno prijaviti, pa ćemo i do njih doći.

* Sutra u 20 sati, ovdje u crkvi započinje zaručnički Tečaj, pozivamo na sudjelovanje zaručnike koji su se prijavili.

*Iako danas Božićno vrijeme završava, jaslice će u našoj crkvi ostati do Svijećnice.

*Od danas na dalje po redovitom rasporedu bit će u našoj crkvi prilika za ispovijed. Radnim danom od 18, a nedjeljom i blagdanima uz sve svete Mise.

* Na našem kiosku možete nabaviti nove brojeve tiska. Osobito preporučamo novi broj Glasa Koncila.