7. srpnja 2019.

13. Subota: Majka Božja Bistrička
14. Nedjelja: XV. KROZ GODINU – sv. Franjo Solanski, franjevac,
sv. Kamilo Lellis, svećenik, redovnik

* Prva je nedjelja u mjesecu, pa vašoj dobroti i molitvama preporučamo naše franjevačke odgojne ustanove, svoj prilog možete staviti u označenu škrabicu kod izlaza iz crkve. Od srca hvala!

* Sutra je osmi u mjesecu, pa vas pozivamo na pobožnost BD Mariji blagoslovljenoj, našoj Gospi trudnici koju svaki mjesec molimo za one koji žele imati djece, a to iz nekog razloga ne mogu. Pobožnost započinje u 17:55 u holu pred Gospinim likom.

* Kako smo najavili, tijekom srpnja i kolovoza, župni ured ureduje ponedjeljkom nakon večernje mise do 19:30, utorkom, srijedom, četvrtkom i petkom od 17 do 18 te subotom od 9 do 11 sati.

* Vrijeme je odlaska na godišnje odmore, podsjećamo vas da i u mjestima vašeg odmora možete pohoditi nedjeljnu svetu misu. Želimo vam ugodan odmor. Iako je vrijeme toplo, često i sparno, valja nam misliti na to da se za dolazak u crkvu trebamo prikladno odjenuti.

* Na našem kiosku možete nabaviti najnovije brojeve vjerskog tiska, knjige i nabožne predmete, osobito preporučamo novi Glas Koncila, koji donosi:
– Zašto Hrvati najmanje od svih naroda EU-a njeguju svoj jezik?
– Turizam se umjesto kapitala ponovno treba pozabaviti ljudima.
– Potvrđena nedodirljivost ispovjedne tajne.
– Vatikanski dokument o rodnoj ideologiji.
– Ljetna su hodočašća odmor za dušu.