6. kolovoza 2017

11. Petak: sv. naša majka Klara, utemeljiteljica sestara klarisa
12. Subota: sv. Ivana Franciska de Chantal, utemeljiteljica Reda Pohođenja BDM
13. Nedjelja: XIX. KROZ GODINU – sv. Poncijan i Hipolit, mučenici
 Sutra nakon večernje svete mise, Molitveni vijenac Kraljice obitelji poziva na euharistijsko klanjanje za naše obitelji. Dođite!

 U utorak je 8. u mjeseci, kad se spominjemo naše Gospe trudnice, Marije blagoslovljene. U 18 sati u holu kod Gospina kipa molit ćemo krunicu i litanije za sve koji žele imati djecu, a to iz nekog razloga ne mogu postići, kao i za sve trudnice, majke i sve naše obitelji.

 U petak ćemo svečanije proslaviti večernju svetu misu o blagdanu naše svete majke Klare. Naše sestre klarise pozivaju na svečanu svetu misu toga dana u 19 sati u crkvu sv. Klare u Mikuliće.

 Banjalučani pozivaju na tradicionalni susret iseljenika koji će se održati na groblju sv. Roka – Suvaje, u Jablanu – Bukovica, 19. kolovoza 2017. u 10:30. Misno slavlje predvodit će naš ovogodišnji mladomisnik fra Dragan Grizelj. Prijevoz je besplatan, a polazak je u 6:30 ispred naše crkve. Upisati se možete na našem Kiosku.

 Molitveni vijenac Kraljice obitelji organizira hodočašće Majci Božjoj u Krasno, 26. kolovoza. Više možete vidjeti na oglasnim pločama.

 Kao što vam je već poznato, ovoga tjedna u kraljevstvo nebesko se preselio naš fra Bonaventura Duda. Komemoracija će biti sutra u 19:15, u crkvi sv. Franje na Kaptolu, a sprovod u utorak u 15:50 na Mirogoju, potom sveta misa, također u crkvi sv. Franje na Kaptolu. Našega brata Bonaventuru preporučamo u vaše molitve.

 Na našem kiosku možete nabaviti najnovije brojeve vjerskog tiska, knjige i nabožne predmete. Preporučamo najnoviji Glas Koncila.