30. kolovoza 2015.

04. Petak: sv. Ruža Viterbska, franjevačka trećoredica
05. Subota: Bl. Majka Terezija iz Kalkute, redovnica
06. Nedjelja: XXIII. KROZ GODINU – sv. Magnus, redovnik

Od sutra se mijenja uredovno vrijeme župnog ureda, prema rasporedu istaknutom na vratima ureda.

Idući je petak prvi u mjesecu, prilika za svetu ispovijed bit će od 17:30 sati.

U subotu započinju redovite probe dječjeg župnog zbora Križići, a članovi mješovitog župnog zbora pozivaju zainteresirane da im se pridruže.

Ovogodišnje zavjetno hodočašće grada Zagreba u Mariju Bistricu pada u nedjelju 13. rujna. Prijaviti se možete na našem kiosku, a cijena prijevoza je 50,00 kn.

Na našem kiosku možete nabaviti najnovije brojeve vjerskog tiska, knjige i nabožne predmete. Glas koncila donosi izvještaje s proslave Velike Gospe po našim marijanskim svetištima – Članke koji govore o papi Franji koji nam postavlja pitanje: “Tko je Isus za mene?” – Na stranicima 18/19. članci mladih o molitvi – Nekoliko povijesnih članaka – Odgovor na pitanje: “Kolika je stvarna vrijednost mise preko televizije?” – Listajte i čitajte!