24. veljače 2019.

01. Petak: sv. Albin, monah, biskup
02. Subota: sv. Janja Praška, klarisa
03. Iduća je nedjelja VIII. KROZ GODINU – sv. Kunigunda, kraljica, redovnica

* Sutra u 20 sati u Velikoj dvorani u prizemlju bit će susret roditelja ovogodišnjih prvopričesnika. Molimo i pozivamo sve roditelje da se odazovu našem pozivu.

* Ova je srijeda zadnja u mjesecu, pa će toga dana Pokret krunice za obraćenje i mir u našoj crkvi imati svoj mjesečni susret s početkom u 18 sati. Toga dana nema redovite večernje svete mise, niti će župni ured uredovati.

* Ovaj je petak prvi u mjesecu, pa ćemo od 17:45 imati euharistijsko klanjanje s Posvetnom molitvom Presvetom Srcu Isusovu. Prilika za ispovijed bit će od 17:30.

* Jednako je tako i subota prva u mjesecu, pa će od 17:55 biti pobožnost i Posvetna molitva Bezgrješnom Srcu Marijinu.

* Na našem kiosku možete nabaviti nove brojeve časopisa, knjige, nabožne predmete i sl.
U novom broju Glasa Koncila možete pročitati:
– Zašto je bl. Alojzije Stepinac zaslužio najviše židovsko priznanje
– Kako se most između Kine i Europske unije gradi preko Hrvatske