23. kolovoza 2020

28. Petak: sv. Augustin, biskup i crkveni naučitelj
29. Subota: Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja
30. Nedjelja: XXII. KROZ GODINU – sv. Amadej, biskup
* U idući petak, na Trsatu će franjevačko odijelo obući naša braća Petar Penić iz Mahična i Ante Vlašić iz Samobora te tako započeti redovnički život u novicijatu. Jednako tako, u subotu će polaganjem prvih redovničkih zavjeta završiti novicijat naša braća fra Andrej Jozić i Samobora, fra Tadija Visković iz Martina kod Našica i fra Jurica Hrbud iz Klanjca
Našu braću preporučamo u vaše molitve!
* Ovogodišnje zavjetno hodočašće grada Zagreba u Mariju Bistricu održat će se, u skladu s preporukama Stožera civilne zaštite u subotu i nedjelju 12. i 13. rujna. Neće biti organiziranog prijevoza, nego se hodočasnici pozivaju da se upute osobnim vozilima ili pješice. U našoj je župi 13. rujna cjelodnevno klanjanje kojega ćemo zbog nedjelje prebaciti na subotu 12. rujna, pa tako nećemo biti u prilici sudjelovati.
* Na našem kiosku možete nabaviti najnovije brojeve vjerskog tiska, knjige i nabožne predmete. Osobito preporučamo novi broj Glasa Koncila.