Dnevni arhivi: 23. listopada 2021

29. Petak: sv. Hermenilda, pustinjakinja, laikinja

30. Subota: sv. German, biskup

31. XXXI. NEDJELJA KROZ GODINUsv. Alfonz Rodriguez, isusovac

*Prigodom današnje misijske nedjelje, skupljamo vaše dragovoljne priloge za život i rad katoličkih misija u Peruu. Svoj dar na kojem od srca zahvaljujemo možete staviti u označenu škrabicu kod izlaza iz crkve.

*U iduću nedjelju 31. listopada u 11:30 naše će župnik fra Robert zahvaliti Bogu za proteklih dvadeset i pet godina svećeničkog služenja. Sve vas pozivamo na ovo slavlje.

Jednako tako u subotu, dan prije u 10 sati fra Robert će u znak zahvalnosti slaviti Tradicionalnu latinsku misu. Fra Roberta preporučamo u vaše molitve.

*I dalje molimo roditelje prvopričesnika i krizmanika da što prije dostave popunjene Prijavnice.

*Pozivamo i odrasle koji žele po primanju sakramenata kršćanske inicijacije pristupiti katoličkoj crkvi da se u uredovno vrijeme jave u župni ured.

* Na našem kiosku možete nabaviti nove brojeve katoličkog tiska, kalendare za iduću godinu, nabožne predmete i knjige duhovnog sadržaja. Osobito preporučamo Glasa koncila.