Dnevni arhivi: 9. studenoga 2019

14. Četvrtak: sv. Nikola Tavelić, franjevac, mučenik
15. Petak: sv. Albert Veliki, dominikanac, crkveni naučitelj
16. Subota: sv. Ivan Trogirski, biskup
17. Nedjelja: XXXIII. KROZ GODINU – sv. Elizabeta Ugarska, franjevačka trećoredica

* Druga je nedjelja u mjesecu, pa danas volonteri našeg Caritasa skupljaju vaše priloge za potrebe siromašnih župljana. Svoj prilog možete predati kod izlaza iz crkve. Od srca vam hvala.

* U srijedu je sveti Didak Alkalski, jedan od zaštitnika naše franjevačke časne braće, pa vam toga dana u molitve preporučamo svu našu braću.

* U nedjelju, 17. studenoga ćemo se spomenuti svete Elizabete Ugarske, zaštitnice Franjevačkog svjetovnog reda. Za ovaj blagdan ćemo se pripraviti trodnevnicom u srijedu, četvrtak i petak, od 17:55 moleći franjevačku krunicu i litanije sv. Elizabete te slaveći svetu misu uz prigodnu propovijed. Na sam blagdan svečanije ćemo slaviti večernju svetu misu na koju pozivamo sve vas, a osobito članove Franjevačkog svjetovnog reda i Frame.

* Na našem kiosku možete nabaviti nove brojeve tiska te kalendare za iduću godinu. Osobito preporučamo novi Glas Koncila.