Dnevni arhivi: 19. kolovoza 2017

25. Petak: sv. Ljudevit, kralj, franjevački trećoredac
26. Subota: sv. Anastazije, mučenik
27. Nedjelja: XXI. KROZ GODINU – sv. Monika, majka sv. Augustina

 Ovogodišnje zavjetno hodočašće grada Zagreba u Mariju Bistricu pada u nedjelju 10. rujna. U 9 sati će biti zajednička pobožnost Križnoga puta, u 11:30 sati sveta misa, a u 15 sati završetak hodočašća i oproštaj od svetišta. Prijaviti se možete na našem kiosku, a cijena prijevoza je 50 kuna.

 Ovaj tjedan našem se franjevačkom bratstvu pridružio fra Josip Grubišić, naš novi samostanski i župni vikar. Fra Josip je do sada bio u službi župnog vikara u Našicama i Kloštru Ivaniću, gvardijana i župnika u Cerniku te župnika u Đurđenovcu. Želimo mu da se u našoj sredini što prije snađe i što bolje osjeća.

 Na našem kiosku možete nabaviti najnovije brojeve vjerskog tiska, knjige i nabožne predmete. Osobito preporučamo novi broj Glasa Koncila