Dnevni arhivi: 1. srpnja 2017

07. Petak: sv. Marija Goretti, djevica i mučenica
08. Subota: sv. Vlibald, biskup hodočasnik
09. Nedjelja: XIV. KROZ GODINU – sv. Akvila i Priscila, supružnici

 Danas, a o svetkovini svetih apostola Petra i Pavla, u cijeloj se katoličkoj Crkvi prikuplja tzv. Petrov novčić, tj. milostinja za potrebe Svete Stolice, pa ćemo i mi učiniti tako. Svoj ćete prilog moći odložiti u škrabicu kod izlaza iz crkve. Od srca hvala!

 U srijedu na blagdan sv. Ćirila i Metoda mi franjevci slavimo zaštitnike naše Provincije. Pozivamo vas ne večernju svetu misu i preporučamo u vaše molitve svu našu braću od najstarijeg fra Bonaventure Dude, pa do najmlađih u novicijatu.

 Petak je prvi u mjesecu, pa vam preporučamo pobožnost Presvetom Srcu Isusovu, a prilika za ispovijed bit će od 17:30.

 Istoga dana svoj mjesečni susret ima Molitveni vijenac Kraljice obitelji koji vas poziva na zajedničko euharistijsko klanjanje nakon večernje mise.

 U subotu je osmi u mjesecu, pa vas pozivamo na pobožnost BD Mariji blagoslovljenoj, našoj Gospi trudnici koju svaki mjesec molimo za one koji žele imati djece, a to iz nekog razloga ne mogu. Pobožnost započinje u 18 sati u holu pred Gospinim likom.

 Tijekom srpnja i kolovoza, naš će župni ured, uredovati po skraćenom radnom vremenu, ponedjeljkom nakon večernje mise do 19:30, utorkom, srijedom, četvrtkom i petkom od 17 do 18, a subotom od 9 do 11 sati. Ljetni raspored moći ćete vidjeti na oglasnim pločama.

 Također, tijekom srpnja i kolovoza neće uredovati župna knjižnica.

 Na našem kiosku možete nabaviti najnovije brojeve vjerskog tiska. Preporučamo novi broj Glasa Koncila.