Dnevni arhivi: 18. lipnja 2016

23. Četvrtak: sv. Josip Cafasso, svećenik franjevački trećoredac
24. Petak: Rođenje sv. Ivana Krstitelja
25. Subota: sv. Prosper Akvitanski, redovnik
26. Nedjelja: XIII. NEDJELJA KROZ GODINU – sv. Jose Maria Escriva de Balaguer, svećenik utemeljitelj Opus Dei
 Sutra u 20 sati u Župnoj dvorani započinje Zaručnički tečaj pozivamo na sudjelovanje sve zaručnike koji u skoro vrijeme kane sklopiti kršćansku ženidbu.
 Jučer u 10 sati u katedrali su zajedno s ostalim ređenicima sakrament sv. reda primila i trojica naše franjevačke braće: fra Peter Deže iz Apatina u Vojvodini, fra Božo Saraf iz Osekova i fra Mate Bašić iz Šestina, koji je svoj đakonski praktikum obavio u našoj župi. Naše mladomisnike preporučamo u vaše molitve.
 Danas u 11:30 svetu će misu zajedno s ostalim našim mladomisnicima predvoditi fra Mate.
 Vrijeme je upisa u srednje škole, pa vas još jednom molimo da potaknete vaše mlade da upišu vjeronauk kao izborni predmet. Ukoliko bi učinili suprotno, neće biti dosljedni svojim krsnim obećanjima i vjerničkom opredjeljenju.
 Na našem kiosku možete nabaviti najnovije brojeve vjerskog tiska.